O nas

O FIRMIE

Dozovniki.pl to zaufana marka, która stale poszerza swoją działalność i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości dozowników do dezynfekcji.

Dozovniki.pl to gwarancja najwyższej jakości dozowników automatycznych. Naszym największym atutem zdecydowanie jest szybka dostawa – do 72h. Połączenie konkurencyjnych cen oraz szybkiej dostawy to coś, czego nie może zagwarantować żaden inny producent dozowników do rąk w Polsce.

Oferujemy stojaki do dozowników do dezynfekcji rąk. Standy wykonane są z 4mm malowanej stali, dzięki czemu prezentują się one bardzo profesjonalnie. Przeznaczone są jako główny środek zachowania ostrożności przy wejściu do firmy, restauracji, czy marketach.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Czy dozownik jest bezdotykowy?

Nasze dozowniki są w pełni automatyczne – posiadają sensor ruchu, który po przyłożeniu dłoni automatycznie dozuje płyn.

Jak wygląda taka stacja do dezynfekcji?

Nasza stacja jest wolnostojąca, pozwalając na sporą mobilność podczas przemieszania stacji. Bez trudu można ją ustawić przy wejściach, na korytarzach, czy w pobliżu kas, dzięki temu, taka stacja nie wymaga specjalnie przystosowanego otoczenia oraz będzie rzucać się w oczy, co pozwoli bardziej zachęcić do jej używania.

Gdzie można ustawiać stacje do dezynfekcji?

Nasza stacja do dezynfekcji jest przystosowana do umieszczenia w miejscach przestrzeni publicznej, są to: sklepy, markety, galerie handlowe, restauracje, firmy, czy salony fryzjerskie. Dzięki wygodzie w przemieszczaniu naszej stacji do dezynfekcji, można bez problemowo przestawiać ją wedle upodobania, a swoim nowoczesnym i profesjonalnym wyglądem wpasuje się w niemal każdy wystrój wnętrza.

Jakie korzyści pozwoli nam zyskać stacja do dezynfekcji rąk?

Ze względu na obecną sytuację uważamy, że posiadanie stacji do dezynfekcji jest nie tylko świetnym sposobem na zapewnienie wysokiego poziomu higieny, ale pozwoli to też poczuć się klientom i pracownikom bardziej bezpiecznymi, co pozwoli pokazać troskę firmy o dobro swoich klientów i pracowników.

Jakie płyny można/należy stosować w dozownikach?

W naszych dozownikach można stosować dowolny płyn do dezynfekcji, dla przykładu płyn Orlen.

Czy jest możliwość zamówienia własnego koloru?

Stacje mogą zostać pomalowane na kolor własnego wyboru – takie informacje prosimy uwzględnić w uwagach do zamówienia, bądź skontaktować się z nami telefonicznie.

error

Zajrzyj na naszego facebooka - nie przegap najświeższych realizacji